Общински съвет

  • 1. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК
    • 1. Елена Станьова Чумпова
    • 2. Иван Москов Мрънков
    • 3. Мариела Петкова Радомирова
    • 4. Теодора Христова Келчева
    • 5. Тошко Николов Тороманов
    • 6. Калина Павлова Тороманова
    • 7. Весела Наумова Томалевска
  • 2. ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ „АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ”
    • 1. Любомир Тодоров Цеков
    • 2. Стоян Георгиев Георгиев
    • 3. Ангел Бобев Доросиев
    • 4. Светослав Пенев Славов
    • 5. Иван Найденов Кривиралчев
    • 6. Веселин Атанасов Вълчев
    • 7. Петко Рашков Мрънков
    • 8. Тодор Кръстев Косев
    • 9. Недко Лулчов Доганов
    • 10. Неделчо Василев Николов
    • 11. Рале Славчов Радомиров
  • 3. НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
    • 1. Моско Панчов Мрънков
    • 2. Иванка Вълкова Личева
    • 3. Илия Бобев Банчев
    • 4. Петър Христов Козлеков
    • 5. Костадин Найденов Младенов
    • 6. Христо Стоянов Джуров
  • 4. ПП ГЕРБ
    • 1. Генчо Дойчев Герданов
    • 2. Радка Иванова Нейкова- Кривиралчева
    • 3. Радка Луканова Скендерова
    • 4. Рашко Петков Христов
    • 5. Яни Стоянчов Стоичков
    • 6. Лиляна Василева Алексиева
    • 7. Светлана Стоянова Нешева- Косева
    • 8. Динчо Христов Азманов
    • 9. Пенка Николова Литова- Кунчева
    • 10. Атанас Павлов Боев
    • 11. Кирил Рашков Палавеев
  • 5. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
    • 1. Искра Асенова Шипева - Пухова
    • 2. Райна Недкова Пачева
    • 3. Станимир Найденов Бучков
    • 4. Димитър Николов Ватахов
    • 5. Северина Христова Зайкова
    • 6. Иван Генчов Найденов
    • 7. Димитър Найденов Кривиралчев
    • 8. Григор Николаев Доросиев
  • 6. Ангел Костадинов Ангелов
    • 1. Ангел Костадинов Ангелов
  • 7. НАРОДЕН СЪЮЗ
    • 1. Ботьо Георгиев Чилов
    • 2. Марин Ганчев Иванов
    • 3. Стоил Атанасов Шипочинов
    • 4. Георги Рашков Доросиев
    • 5. Величко Христев Златанов
    • 6. Иван Петков Тишков
    • 7. Генка Найденова Каменарова
    • 8. Радмила Илиева Татарлиева
  • 8. БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
    • 1. Петър Георгиев Вълов
    • 2. Бойка Рашкова Дюлгярова
    • 3. Яко Бобев Банчев
    • 4. Георги Рашков Козлеков
    • 5. Пенка Георгиева Кривиралчева
    • 6. Петя Лулчева Тороманова
    • 7. Мария Цанчова Доросиева
    • 8. Милка Николова Доросиева
    • 9. Радостина Иванова Михайлова
    • 10. Георги Йорданов Делчев
    • 11. Иван Георгиев Кехайов

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123456
    78910111213
    14151617181920
    21222324252627
    28293031 

Решения

  • № 75 / 02.11.2015

    относно: Прекратяване на пълномощията на избран общински съветник, поради избирането му за Кмет на Община Копривщица и обявяване на избран нов общински съветник.

  • № 74 / 01.11.2015

    относно: Относно: Упълномощаване на член от ОИК, който да предаде списъците от гласуването в изборите от втори тур за кмет на 01.11.2015 година както и приложенията към тях на ГД „ГРАО”

  • № 73 / 01.11.2015

    относно: Относно: Упълномощаване на членове на ОИК, които в съответствие с оперативен план съгласно Решение № 238 – МИ/НР от 17.10.2015г. В изпълнение на ОП за организацията на работата в деня на изборите от втори тур за кмет на 01.11.2015г.

всички решения