Общинска избирателна комисия Копривщица
РЕШЕНИЕ
№ МИ-68
Копривщица, 28.10.2019
ОТНОСНО: ИЗБОР НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
РЕШЕНИЕ
№ МИ - 68/28.10.2019г.
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
община Копривщица
област Софийска
ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ
Брой мандати за общински съветници
Единадесет 11
с думи с цифри
Днес, 28.10.2019 година, в 04:00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
(с думи) (с цифри)
ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:
Имена на общински съветници |
БРОЙ ГЛАСОВЕ с думи с цифри |
НЯМА |
нула 0 |
………………………………………… |
…………… …………… |
………………………………………… |
…………… …………… |
ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:
Единадесет 11
(с думи) (с цифри)
№ в бюле-тината |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
БРОЙ МАНДАТИ с думи с цифри |
43 |
ПП „ГЕРБ” |
ЧЕТИРИ 4 |
56 |
Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ” |
ЧЕТИРИ 4 |
67 |
Местна коалиция „ВОЛЯ(ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” |
ТРИ 3 |
№ в бюле-тина-та |
Наименование на партията, коалицията или местната коалиция |
№ в под-режда-нето |
Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата |
№ на спи-сък |
Брой предпо-читания |
1 |
ПП БЗНС |
1. |
Петър Георгиев Вълов |
А |
37 |
2. |
Георги Рашков Козлеков |
А |
25(6) |
||
3. |
Веселин Янчов Стоичков |
А |
6 |
||
4. |
Екатерина Богомирова Ослекова |
Б |
1 |
||
5. |
Милка Николова Доросиева |
Б |
2 |
||
6. |
Теодора Веселинова Стоичкова |
Б |
5 |
||
8 |
НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ |
1. |
Ангел Костадинов Ангелов |
А |
48 |
2. |
Пенка Николова Литова –Кунчева |
А |
5 |
||
3. |
Моско Панчов Мрънков |
Б |
4 |
||
4. |
Гергана Стефанова Иванова |
Б |
3 |
||
26 |
Коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ |
1. |
Яко Бобев Банчев |
А |
34 |
2. |
Станислав Николаев Пухов |
А |
6 |
||
3. |
Павел Найденов Татарлиев |
А |
4 |
||
4 |
Нели Иванова Дойчева |
Б |
2 |
||
5 |
Иван Петров Петров |
Б |
2 |
||
6 |
Невена Стефанова Колева |
Б |
3 |
||
7 |
Димитър Тодоров Йончев |
Б |
2 |
||
8 |
Красимира Димитрова Цветкова |
Б |
1 |
||
43 |
ПП ГЕРБ
|
1 |
Бойка Рашкова Дюлгярова |
А |
109 |
2 |
Борис Ботев Чилов |
А |
49 |
||
3 |
Яни Стоянчов Стоичков |
А |
28 |
||
4 |
Найден Димитров Кривиралчев |
Б |
16 |
||
5 |
Борис Василев Подгорски |
Б |
17 |
||
6 |
Веселин Атанасов Вълчев |
Б |
19 |
||
7 |
Марияна Христова Цолова |
Б |
7 |
||
8 |
Валентин Пламенов Петков |
Б |
8 |
||
9 |
Тони Георгиев Малинов |
Б |
21 |
||
10 |
Кирил Рашков Палавеев |
Б |
20 |
||
11 |
Бобе Рашков Доросиев |
Б |
10 |
||
56 |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
1 |
Мария Христова Тороманова |
А |
121 |
2 |
Димитър Николов Ватахов |
А |
66 |
||
3 |
Любомир Тодоров Цеков |
А |
29 |
||
4 |
Радостина Филипова Галинова |
А |
26 |
||
5 |
Георги Найденов Каменаров |
Б |
4 |
||
6 |
Нанка Димитрова Кривиралчева |
Б |
7 |
||
7 |
Толе Минчев Тороманов |
Б |
4 |
||
8 |
Стан Генадиев Петров |
Б |
9 |
||
9 |
Цветан Никифоров Каменов |
Б |
8 |
||
10 |
Таня Георгиева Паничарова |
Б |
9 |
||
11 |
Найден Владимиров Пухов |
Б |
14 |
||
66 |
„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ” (ДА България, ДСБ, Зелено движение) |
1 |
Елена Станьова Чумпува |
А |
14 |
2 |
Васил Илиев Янакиев |
А |
12 (10) |
||
3 |
Кунка Рашкова Петкова-Зайкова |
А |
7 |
||
4 |
Светлана Георгиева Доганова |
Б |
1 |
||
67 |
МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ВОЛЯ (ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” |
1 |
Марин Ганчев Иванов |
А |
50 |
2 |
Стоян Динчев Павлов |
А |
35 |
||
3 |
Стоил Атанасов Шипочинов |
А |
20 |
||
4 |
Гергана Искренова Вълова |
А |
15 |
||
5 |
Любомир Димитров Азманов |
Б |
5 |
||
6 |
Генка Найденова Каменарова |
Б |
9 |
||
7 |
Иванка Десьова Радоева |
Б |
12 |
||
8 |
Константин Иванов Костов |
Б |
9 |
||
9 |
Атанас Иванов Банчев |
Б |
11 |
||
10 |
Ани Стоянова Мрънкова |
Б |
8 |
(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.
Имена на общинските съветници |
Партия/коалиция/местна коалиция/независим |
ЕГН/ЛН |
|
1 Бойка Рашкова Дюлгярова |
ПП ГЕРБ |
||
2 Борис Ботев Чилов |
ПП ГЕРБ |
||
3 Димитър Николов Ватахов |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
||
4 Любомир Тодоров Цеков |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
||
5 Марин Ганчев Иванов |
МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ВОЛЯ(ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” |
||
6 Мария Христова Тороманова |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
||
7 Найден Димитров Кривиралчев |
ПП ГЕРБ |
||
8 Радостина Филипова Галинова |
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ |
||
9 Стоил Атанасов Шипочинов |
МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ВОЛЯ(ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” |
||
10 Стоян Динчев Павлов |
МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ВОЛЯ(ВМРО- БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” |
||
11 Яни Стоянчов Стоичков |
ПП ГЕРБ |
||
(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)
Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.
Председател: Чавдар Петров Пенчев
Секретар: Цветелина Филипова Галинова
* Публикувано на 28.10.2019 в 09:33 часа
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
относно: Избор на кмет на община Копривщица.
относно: Упълномощаване на трима членове на ОИК – Копривщица за предаване на избирателните списъци в Дирекция „Гражданска регистрация и административно обслужване“ – София област
относно: Упълномощаване на трима членове от ОИК – Копривщица, които ще предадат на ЦИК изборните книжа и материали след провеждането на изборите за кмет – втори тур на 03.11.2019 година.