Общинска избирателна комисия Копривщица


РЕШЕНИЕ
№ МИ-68
Копривщица, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБОР НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

РЕШЕНИЕ

№ МИ - 68/28.10.2019г.

на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

община  Копривщица

област Софийска

 

ЗА ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

 

 

Брой мандати за общински съветници

 

             Единадесет                                                                   11

                             с думи                                                                    с цифри

 

Днес, 28.10.2019 година, в 04:00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е: Деветдесет и две 92 гласове.

(с думи)                                           (с цифри)

 

ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати:

 

Имена на общински съветници

БРОЙ ГЛАСОВЕ

      с думи                                   с цифри

НЯМА

  нула                                                   0

…………………………………………

  ……………                            ……………

…………………………………………

  ……………                            ……………

 

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                                    Единадесет                                            11

                                      (с думи)                                            (с цифри)

 

  1. IV. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

43

ПП „ГЕРБ”

ЧЕТИРИ                                          4

56

Коалиция „БСП за БЪЛГАРИЯ”

 ЧЕТИРИ                                         4

67

Местна коалиция „ВОЛЯ(ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)”

  ТРИ                                               3

 

  1. V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

 

1

 

ПП БЗНС

1.

Петър Георгиев Вълов

А

37

2.

Георги Рашков Козлеков

А

25(6)

3.

Веселин Янчов Стоичков

А

6

4.

Екатерина Богомирова Ослекова

Б

1

5.

Милка Николова Доросиева

Б

2

6.

Теодора Веселинова Стоичкова

Б

5

8

НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1.

Ангел Костадинов Ангелов

А

48

2.

Пенка Николова Литова –Кунчева

А

5

3.

Моско Панчов Мрънков

Б

4

4.

Гергана Стефанова Иванова

Б

3

26

Коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

1.

Яко Бобев Банчев

А

34

2.

Станислав Николаев Пухов

А

6

3.

Павел Найденов Татарлиев

А

4

4

Нели Иванова Дойчева

Б

2

5

Иван Петров Петров

Б

2

6

Невена Стефанова Колева

Б

3

7

Димитър Тодоров Йончев

Б

2

8

Красимира Димитрова Цветкова

Б

1

 

 

 

43

 

 

 

ПП ГЕРБ

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Бойка Рашкова Дюлгярова

А

109

2

Борис Ботев Чилов

А

49

3

Яни Стоянчов Стоичков

А

28

4

Найден Димитров Кривиралчев

Б

16

5

Борис Василев Подгорски

Б

17

6

Веселин Атанасов Вълчев

Б

19

7

Марияна Христова Цолова

   Б

7

8

Валентин Пламенов Петков

Б

8

9

Тони Георгиев Малинов

Б

21

10

Кирил Рашков Палавеев

Б

20

11

Бобе Рашков Доросиев

Б

10

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

Мария Христова Тороманова

А

121

2

Димитър Николов Ватахов

А

66

3

Любомир Тодоров Цеков

А

29

4

Радостина Филипова Галинова

А

26

5

Георги Найденов Каменаров

Б

4

6

Нанка Димитрова Кривиралчева

Б

7

7

Толе Минчев Тороманов

Б

4

8

Стан Генадиев Петров

Б

9

9

Цветан Никифоров Каменов

Б

8

10

Таня Георгиева Паничарова

Б

9

11

Найден Владимиров Пухов

Б

14

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ” (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

Елена Станьова Чумпува

А

14

2

Васил Илиев Янакиев

А

12 (10)

3

Кунка Рашкова Петкова-Зайкова

А

7

4

Светлана Георгиева Доганова

Б

1

67

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ „ВОЛЯ (ВМРО-БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)”

1

Марин Ганчев Иванов

А

50

2

Стоян Динчев Павлов

А

35

3

Стоил Атанасов Шипочинов

А

20

4

Гергана Искренова Вълова

А

15

5

Любомир Димитров Азманов

Б

5

6

Генка Найденова Каменарова

Б

9

7

Иванка Десьова Радоева

Б

12

8

Константин Иванов Костов

Б

9

9

Атанас Иванов Банчев

Б

11

10

Ани Стоянова Мрънкова

Б

8

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. VI. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1 Бойка Рашкова Дюлгярова                        

ПП ГЕРБ                               

2 Борис Ботев Чилов

ПП ГЕРБ                                

3 Димитър Николов Ватахов

 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                  

4 Любомир Тодоров Цеков     

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                     

5 Марин Ганчев Иванов

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ

„ВОЛЯ(ВМРО-  БЪЛГАРСКО      

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” 

6 Мария Христова Тороманова  

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                  

7 Найден Димитров Кривиралчев

ПП ГЕРБ                                  

8 Радостина Филипова Галинова

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ                    

9 Стоил Атанасов Шипочинов

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ

„ВОЛЯ(ВМРО-  БЪЛГАРСКО      

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” 

10 Стоян Динчев Павлов

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ

„ВОЛЯ(ВМРО-  БЪЛГАРСКО      

НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ)” 

11 Яни Стоянчов Стоичков                     

ПП ГЕРБ                                  

       

 

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

 

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.


 

Председател: Чавдар Петров Пенчев

Секретар: Цветелина Филипова Галинова

* Публикувано на 28.10.2019 в 09:33 часа

Календар

Решения

  • № МИ-80 / 04.11.2019

    относно: Избор на кмет на община Копривщица.

  • № МИ-77 / 02.11.2019

    относно: Упълномощаване на трима членове на ОИК – Копривщица за предаване на избирателните списъци в Дирекция „Гражданска регистрация и административно обслужване“ – София област

  • № МИ-76 / 02.11.2019

    относно: Упълномощаване на трима членове от ОИК – Копривщица, които ще предадат на ЦИК изборните книжа и материали след провеждането на изборите за кмет – втори тур на 03.11.2019 година.

всички решения